Kärka puhkemaja

Lühiülevaade

Eesti põhjatipust 9 km kaugusel Pärispea poolsaare kõrgeimal künkal Treesna mäel on metsavaikuses väike õdus puhkemaja 4  külalisele. Maja on avatud planeeringuga ja sobib nii peredele kui väikestele sõpruskondadele, kes nõus magama ühes ruumis ja muidu ka "ninapidi" koos olema. Majas on olemas kõik vajalik - kaminaruum lahtikäiva diivaniga veel kahele külalisele, dušš, saun, föön, WC ja kööginurk külmkapi, nõudepesumasina, mikrouuni, veekeetja, kohvimasina ja kapitäie nõudega toidu valmistamiseks ja serveerimiseks.

Hinnas on nii voodipesu kui käterätid kui 2 korvitäit kaminapuid. Sauna kasutamise soovi korral lisandub see hinnale. Olemas Wifi. Meie joogivesi on suurepärane ja kui on tahtmine allikavett juua, siis juhatan sellegi kätte. Lõppkoristus on hinnas, kui pesete kõik nõud ja asetate oma kohtadele ning viite prügi selleks ettenähtud kohta. Perenaine teeb lõppkoristuse meelsasti ka ise, seda lisatasu eest.

Puhkemajal on oma aed, kus saab grillida ja võrkkiiges või päikesetoolides mõnuleda. Otse aia taga leidub nii mustikaid, vaarikaid, maasikaid, seeni kui pähkleid. Suitsetada võib väljas ja katusealusel rõdul, majas ja magamiskorruse rõdul pole suitsetamine lubatud. Hara laht paistab ära puhkemaja magamiskorruse rõdult ja randa jalutamiseks kulub vaid paar minutit. Meie pikk llivase põhjaga liivarand oma kurdlehise roosi puhmaste ja alatihti merel liuglevate luikede ning imeliste päikeseloojangutega on suurepärane lõõgastumiskoht ja enamjaolt ka inimtühi.

Puhkemajast kuni 30 minutilise autosõidu raadiusse jääb kaks raba, 11 muuseumi, 4 mõisa, kaunid rannakülad, Viinistu kunstigalerii ja restoran, tohutud rändrahnud, toredad matkarajad ja muudki vaatamisväärset. Meilt võib ka jalgrattaid rentida ja teha tiir ümber poolsaare või näiteks kaunisse Käsmu kaptenikülla. EUROVELOd 1 ja 4 mööduvad puhkemajast.

Tule siis vaatama, kas see ongi ehk just Sinu koht, kui oled tüdinud linnasaginast ja tahad selle asemel linnulaulu kuulates paljajalu kastesel rohul kõndida ja metsavaikuses merekohina saatel omi mõtteid selgeks mõelda! 

Pakutavad teenused

  • Majutus
  • Gruppidele
  • Loodusmatkad